Menu Close

Pokrytie poistenia vozidla vyhlasuje Spike, pretože Rusty Motoristi sa vracajú na cesty

Poistenie vozidla, ktoré vyhlasuje náhodné škody, zvýšilo sa o 39 percent v Anglicku, pretože sa zmiernilo uzamknutie, čo je štatistika, ktorá podporuje predchádzajúce varovania bezpečnostných profesionálov, ktoré motoristi, ktoré motoristi, ktoré motoristi, ktoré motoristi, ktoré motoristi, ktoré motoristi, ktoré motoristi, ktoré motoristi, ktoré motoristi, ktoré motoristi, motoristi, ktorí motoristi, ktorí motoristi, motoristi, ktorí motoristi motoristi Možno sa dostal z metódy kvôli nedostatku času na cestách.
Toto číslo pochádza od spoločnosti Admirála poistného krytia, ktorá porovnáva vyhlásenia medzi týždňami od 29. apríla do 12. mája, ako aj od 13. mája do 26. mája. South-Central Anglicko malo za toto obdobie najväčšiu podporu, s 48 %, s nimi Londýn, ako aj severovýchodné Anglicko, ktoré zaznamenalo 42 % zvýšenie.

Porovnajte poistenie vozidla: Najlepšie porovnávacie miesta 2020

Predchádzajúca výskumná štúdia admirálov ukázala, že 44 percent motoristov nešiel oveľa viac ako týždeň bez toho, aby šoféroval vzhľadom na to, že ich jazdný test.
Areaincrease pri náhodnom poškodení vyhlasuje, keď sa zablokovanie zmiernilo
Južný centrálny Anglicko48 %
Londýn42 %
Severovýchodné Anglicko42 %
Východné Anglicko39 %
Juhovýchodné Anglicko39 %
Juhozápadné Anglicko38 percent
Midlands36 %
Severozápadné Anglicko31 %
Anglicko39 percent
Škótsko12 %
Walesthree percento

Aj keď v Škótsku boli vylepšenia, ako aj Wales v rovnakom období, boli oveľa menšie, pretože tieto dve krajiny mali zavedené objednávky v domácnosti.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Lorna Connelly, vedúca vyhlásenia v Admirále, poznamenala: „Aj keď súčasné objemy vyhlásení za náhodné škody zo strany motoristov zostávajú nízke, zistili sme, že počet udalostí, ktoré sa nám hlásili
“To naznačuje, že ako oveľa viac motoristov sa vracia na cesty, pravdepodobne sa zvýši pravdepodobnosť nehody na cestách.”
Dodala: „Zvýšenie môže byť spojené s množstvom faktorov vrátane všeobecnej podpory vo webovej premávke na cestách, motoristi sa vrátia za volant po trvalej prestávke od jazdy, chodcov a cyklistov, ktorí využívajú výhody Tichšie cesty sú nepripravené na zvýšenú premávku, ako aj niektorí motoristi, ktorí majú zbytočné nebezpečenstvo s extrémnou rýchlosťou.
„Pripomíname všetkým cestným jednotlivcom – vrátane motoristov, cyklistov a chodcov – že keď sa postupy uzamknutia naďalej zmierňujú, webová prevádzka bude s najväčšou pravdepodobnosťou zvýšiť aj to, ako to, ako to robí, aj nebezpečenstvo nešťastí sa tiež zvýši. vyhlasuje, že náhodné poškodenie zostanú na nízkej úrovni, avšak zvýšenia, ktoré už boli videné pri zdvíhaní obmedzení cestovania, musia pôsobiť ako špička požiadavky na opatrnosť medzi všetkými používateľmi cestnej premávky. “
Ste základom jazdy na britských cestách? Pochopme v komentároch nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *