Menu Close

Toyota GT86 aktualizovaná na rok 2017 s tvrdším podvozkom

po tom, čo sa predviedla na oslave Goodwood Speed ​​2016, spoločnosť Toyota zverejnila ešte viac podrobností o svojom facelifte GT86 v roku 2017. Športové vozidlá a nákladné vozidlá prijímajú motor, ako aj vylepšenia zavesenia plus mierne aktualizovanú kabínu.
Medzi hlavné exteriérové ​​úpravy patrí väčšia predná mriežka, ktorá pomáha poskytovať autám a nákladným vozidlom športový vzhľad, okrem nového nárazníka, revidované hmlové svetlé kryty, LED svetlá a zliatinové kolesá s aktualizovaným dizajnom. Revidovaný zadný spojler, ako aj predný splitter slúžia na vylepšenie Aero, ako aj tu sú nejaké nové 17-palcové zliatinové kolesá.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Vo vnútri je nová koža, ako aj čalúnenie Alcantara, vrátane dverí, ako aj prístrojovej dosky. Tkaninové sedadlá boli aktualizované aj kontrastnými striebornými šitiami, ako aj s novým štýlom volantu s ovládacími prvkami zvuku, ako aj centrálnym logom ’86’. Vedľa číselníkov je tiež nová 4,2-palcová obrazovka.
19

2,0-litrový benzínový motor s plochou štyri má stále 19 koní a je úplne nezmenený z automobilu Design Year 2016. Úpravy pod kožou sú na zavesenie, s niekoľkými vylepšeniami riadenia, ako aj šoky, ktoré pomáhajú zvýšiť pohyblivosť vozidla. Podvozok bol posilnený aj pre oveľa lepšiu tuhosť.
Hlavný dizajnér Tetsuya Tada povedal: „Najdôležitejším bodom, ktorý som chcel vylepšiť, bola citlivosť automobilu – ako aj zrýchlenie, ako aj odvrátenie, ako aj odvrátenie, ako aj rýchlosť, ako aj prirodzenosť jeho reakcií. Čiastočne to pochádza z úpravy tlmičov a prameňov, avšak najvýznamnejším bodom vplyvu bolo aerodynamika, ako aj metóda, ktorá to ovplyvňuje pozastavenie. “
Existuje nový režim stopy, ktorý je možné využiť naladiť elektronické bezpečnostné systémy vozidla, s nastavením „úplne vypnuté“ pre používanie sledovania. Značka uvádza, že režim bol doladený s využitím údajov zo skúseností spoločnosti Toyota s 24 hodinami Nürburgringu.
Štandardná súprava obsahuje LED svetlomety, tempomat, vyhrievané zrkadlá, hliníkové pedále, Hill Begin Assist, Bluetooth, DAB Radio, ako aj bezkľúčové GO, zatiaľ čo procedúry Pro dodáva vyhrievané sedadlá, kožu, ako aj interiér Alcantara, ako aj spojlera bootovania . Sat-Nav sa ponúka ako možnosť.
GT86 stojí od 25 945 GBP, pričom profesionál s vyšším špekuláciou stojí od 27 095 GBP. Oba návrhy sa predávajú v októbri 2016.

Pozrite sa na našu ochranu Goodwood Fos 2016 tu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *