Menu Close

Dacia odhaľuje atmosféru Prime Prime Special Editions

Dacia zaviedla veľa nových návrhov špeciálnych vydaní s názvom Atmosféra Prime. Ponúkané na modeloch Sandero, Duster aj Logan MCV, sú dokončené v gaštanom Brown a sú balené s extra sadou a upravenými exteriérovými vzhľadmi.
Špeciálne vydania sú založené na existujúcej špecifikácii atmosféry a sú vybavené doplnkami v hodnote 1 190 GBP, avšak za nákladovú prémiu vo výške 500 GBP. Dodatky zahŕňajú 15-palcové zliatiny, ako aj predné hmlové svetlá na Sandero, ako aj Logan, zatiaľ čo Duster dostáva väčšie 16-palcové zliatiny. Medzi ďalšie bežné súpravy patrí Bluetooth, elektrické predné okná, nárazníky zafarbené na karosériu, USB, ako aj pripojenie AUX, zadné sedadlá 60/40, ako aj núdzové brzdové asistencie.
7

Výber motora sa napriek aktualizáciám nezmení, čo znamená, že Sandero, ako aj Logan MCV sú ponúkané s možnosťou benzínových motorov s rozmermi 1,2 litra s rozmermi 89 k a 1,5 litra s rozmermi 89 koní. Duster sa ponúka s benzínovým motorom s rozlohou 1,6 litru s rozlohou 114 koní alebo 1,5 litra 109 koní v pohone dvoch alebo štyroch kolies.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Trakcia 500 GBP pre atmosféru Prime Designs znamená, že spoločnosť Sandero začína od 7 295 GBP, zatiaľ čo Logan MCV a Duster začínajú na 8 295 GBP, ako aj na 10 995 GBP.
Čo si myslíte o nových edíciách Dacia v Atmiance Prime Special Editions? Pochopme nás nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *