Menu Close

Ultrazvuk skontrolujte, či na telefónny hovor na telefonické volanie

, revolučný gadget, ktorý skenuje motory ultrazvukom, aby sa zabezpečilo presné hodnoty najazdených kilometrov, by mohlo zastaviť, aby sa vo Veľkej Británii zabránilo klovaniu vozidla a pomohlo uspokojiť ciele EÚ.
Do roku 2017 je potrebný digitálny záznam histórie automobilu, ktorý sa koná v národnej databáze, je potrebný na základe nariadení EÚ do roku 2017, zatiaľ čo podnikanie v oblasti úpravy najazdených kilometrov bude tiež zakázané.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Majitelia Tacho-Sion alebo Speedo-Spy veria, že jeho patentovaný algoritmus môže byť odpoveďou. Táto technológia sa rozširuje už 10 rokov a už sa využíva v Nemecku, Belgicku, Írsku, Poľsku, Rakúsku, ako aj v USA, ako aj v Malajzii. Speedo-SPY kontroluje opotrebenie a slzy motora prostredníctvom ultrazvukového skenovania a poskytuje výsledok-s presnosťou piatich až 10 percent-v minútach.
• Vládne pozemky najvýznamnejšie motorové reformy, pretože 1935
Michael Schmutzenhofer, generálny riaditeľ spoločnosti Tacho-Sion, teraz hľadá partnera Spojeného kráľovstva s cieľom predstaviť ho v rámci MOT. Povedal: „Skontrolujte, či náš ultrazvukový motor len chráni akýkoľvek typ kupujúceho z druhého vozidla pred rýchlym a efektívnym spôsobom. Ak je počítadlo kilometrov zabezpečené, nový majiteľ môže veriť, že ďalšia služba je dlhá doba, keď je v skutočnosti už dávno oneskorené.
„Každá krajina v EÚ, ako aj na celom svete, trpí týmto rozsiahlym problémom podvodu s počítadlom kilometrov.“
Odhaduje sa, že tretina vozidiel v EÚ, ako aj pol milióna v Spojenom kráľovstve, má nepresné najazdené kilometre – ako aj problém, ktorý stojí kupujúcich, ako aj ekonomické klímy.
Cieľom Národnej databázy EÚ je obmedziť tieto čísla, avšak Schmutzenhofer vyhlasuje, že práve čítanie počítadla kilometrov automobilu nie je dostatočné na to, aby zaručilo, že databáza je udržiavaná rovnako ako dátum a presná. Dodal: „Národy nemajú inú možnosť, ako vykonať kontrolu ultrazvukového motora, ak vážne chcú udržať databázu presnú.“
• Vláda sa vysporiada s zbytočnými cestnými znakmi
Jedným z potenciálnych problémov s touto technológiou je však, že ak motor nebol obsluhovaný alebo má extrémne opotrebenie, ako aj roztrhnutie. V tomto prípade by výsledky Speedo-SPY poskytli vyšší počet najazdených kilometrov, ako kryté vozidlo. Nebolo by to taktované, avšak Schmutzenhofer uviedol, že je to pre využívaného kupujúceho stále užitočné informácie.

Dodal: „Cesta je tiež nevyhnutným problémom, ktorý by sa nemala ignorovať.“
Teraz sme si vyskúšali nášho sprievodcu, aby ste zistili, či je úprava kilometrov legálna.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *