Menu Close

Limited Ford Ranger Black Edition Pick-up exponovaný

Ford odhalil nový pick-up špeciálneho vydania-Ranger Black Edition, ktorý sa bude koncom tohto mesiaca predstaviť na motorovej výstave Frankfurt.
Je založená na strážcovi v obmedzenej špecifikácii, avšak môže sa pochváliť zatemneným vzhľadom vďaka komplexnej de-chromúrovej práci. Telo je dokončené v „Absolute Black“ s čiernym povrchom na mriežke chladiča, zatiaľ čo kolesá zliatiny, rollové tyče, ako aj vonkajšie obrysy sú tiež úplne čierne.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Najlepšie pick-up nákladných vozidiel v predaji 2017
V kabíne majú nákladné autá Black Edition úžitok z multimédií Ford Sync 3, ako aj infotainmentového systému, pred čím sa predpisujú osempalcový dotykový displej. Zahrnutá je satelitná navigácia, zatiaľ čo dvojzónové klimatické ovládanie, kožené sedadlá, ako aj vnútorné čalúnenie, ako aj napájanie, ohrievané zrkadlá dverí sa tiež pridávajú.
Čierna edícia sa ponúka iba ako dvojitý pic-up vozík. Motory sa nepotvrdili, ale malo by sa však ponúknuť buď s naftou, ktorá je v súčasnosti poskytnutá na Ranger Restricted-vstupnej úrovne 158 koní 2,2 litra, alebo päťdesiat-litrový päťvalcový 3,2 litra.
Náklady na Veľkú Britániu sa nepotvrdili, avšak očakávajte malú prémiu za 29 649 GBP (vrátane DPH) nákladov na spoločné obmedzené kabíny, ktoré sa obmedzujú, keď sa objaví v predaji po výstave Frankfurt, obmedzený na 2 500 kusov.
Páči sa vám Ford Ranger Black Edition? Povedzte nám svoje myšlienky v komentároch

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *