Menu Close

Nová facelifovaná Hyundai Ioniq Range odhalená

bola odhalená facelifovaná verzia Hyundai Ioniq. Medzi aktualizácie sortimentu patrí prepracovaný štýl vo vnútri aj vonku, revidované funkcie pripojenia a čerstvý elektrický hnací úschovník, s väčšou kapacitou batérie a nový regeneratívny brzdový systém požičaný od spoločnosti Hyundai Kona Electric. Bude sa predávať koncom leta 2019.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Exteriérové ​​revízie pre rad Ioniq zahŕňajú aktualizované predné a zadné nárazníky, nové denné svetlá a prepracované LED svetlomety a zadné svetlá. PHEV a elektrické modely sú vybavené novými 16-palcovými zliatinami, zatiaľ čo hybrid IONIQ je dodávaný s čerstvou sadou buď 15-palcových alebo 17-palcových kolies.
• Najlepšie hybridné automobily v predaji v roku 2019
Vo vnútri získa IONIQ prepracovaný prístrojový panel, aktualizované ovládacie prvky ohrievača, nový informačný systém 10,25 palca a modré okolité osvetlenie. Kupujúci si teraz môžu vybrať zo štyroch kožených čalúnených farieb, vrátane čiernej, dvojfarebnej šedej, červenej farby (ktoré je možné len na hybridných a PHEV modeloch) a „elektrického tieňa“ (exkluzívne pre elektrickú verziu).
33

Najnovší IONIQ je dodávaný s službou automobilovej služby spoločnosti Hyundai Blue Link, ktorá umožňuje majiteľom skontrolovať stav batérie ich vozidla a ovládať systém riadenia klimatizácie svojho vozidla prostredníctvom aplikácie pre smartfóny, ako aj na diaľku spustiť a zastaviť, uzamknúť alebo odomknúť a vydávať plány nabíjania. .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *