Menu Close

‘Bude Volvo najhorúcejšou automobilovou spoločnosťou v roku 2019? Pravdepodobne

nie je lepšie miesto ako ceny CAR Express, ktoré doháňa veľké a dobro z globálneho motorového priemyslu. A pretože som čiastočne zodpovedný za to, že vstúpil do automobilovej spoločnosti pred mnohými rokmi, minulý týždeň som sa na slávnostnom ceremoniáli na slávnostnom ceremoniáli dlho rozprával.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Súhlasí, že jeho firma je na kotúči po víťazstve v trofejách Car Express, plus svetový titul roka roka pred niekoľkými mesiacmi. Aj keď je príliš skromný na to, aby to priznal, Volvo nie je na rozdiel od Audi pred 20 rokmi: prevzatie uznávaných prémiových firiem pred ich porovnaním alebo porazením. Poverenia spoločnosti Volvo sú posilňované skutočnosťou, že rovnako ako Mercedes, BMW, Jaguar a Lexus práve vyzdvihli dva autá nové autá Gongs, zatiaľ čo Audi ho nedokázal vyhrať!
• Ceny CAR Express New Car Awards 2018 – Víťazi
Zdá sa, že Johnstone je lichotený porovnaním s stále veľkou spoločnosťou od spoločnosti Ingolstadt. Napriek tomu trvá na tom, že sa Volvo stále zahrieva a je tu veľa práce. Jednou z oblastí je presvedčenie verejnosti, že Volvo je teraz správnym, plne preplneným prémiovým oblečením, ktoré je hodné miesta v rovnakej lige ako Audi, BMW, Jaguar, Land Rover, Lexus a Mercedes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *