Menu Close

Nový 2019 Lamborghini Huracan Evo Spyder odhalil v Ženeve

Lamborghini prekvapivo nadviazal na debut nového Huracan Evo s odhalením svojho spoločníka s drop-top: New Lamborghini Huracan Evo Spyder. Konvertibilný supercar urobil úplný úvod na základe ženevskej motorovej show.
Rovnako ako v prípade kupé, aj nový EVO Badged Facelift Spyder dostane exteriérový dizajn s novým bodom, spolu s hrsťou hlavných výkonnostných revízií, ktoré majú umožniť dieťaťu Lamborghiniho, aby si udržal nos pred výkonom Audi R8 – samo o sebe sa veľmi aktualizuje s mnohými mnohými Viac energie koncom minulého roka.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Najlepšie výkonné autá na nákup
Sedieť za šoférom a cestujúcim je prirodzene nasávaný 5,2-litrový V10, ktorý vyvíja krútiaci moment 631 koní a 600 Nm-presne to isté ako kupé. Avšak mechanizmus skladacieho tkaniny na streche tkaniny a ďalšie posilnenie potrebné na odstránenie podvozku Flex naznačuje, že Spyder je výrazne ťažší ako jeho tvrdý súrodenec, pričom suchá hmotnosť 1 542 kg sa odohráva proti 1 422 kg Coupe.
24

V praxi as toľko energie, ktoré sa posielajú do systému pohonu všetkých kolies z motora V10, je Spyder Huracan Evo iba o niečo pomalší ako kupé. Lamborghini nárokuje 0-62 mph za 3,1 sekundy-iba 0,2 sekundy pomalšie ako verzia Supercar s pevným strešným systémom, zatiaľ čo maximálna rýchlosť je hĺbená rýchlosťou 202 mph.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *