Menu Close

Mercedes X Class Goes Camping s novými nápadmi Idea

Mercedes sa rozhodol dokázať, že jeho nová trieda X je univerzálna, ako aj na tento účel nemecká značka predstaví svoje nové pick-up v Camper van van Na budúci týždeň v Stuttgarte napíšte na karavane, Motor, Touristik (CMT).
S pomocou špecialistov na karavan Tischer môže X-trieda teraz športovať s odnímateľnou kabínou, namontovanou v balení a predĺžení po streche nákladného vozidla. Výklenok nad strechou je oblasť so spánkom 1,5 metra, zatiaľ čo primárny priestor sa môže pochváliť dvoma metrami v okolí. Vo vnútri sú tri sedadlá, ktoré je možné previesť aj na druhú posteľ.
Reklama – článok pokračuje nižšie

• Najlepšie pick-up nákladné autá 2018
Aj keď neexistujú žiadne obrázky interiéru kabíny, integrovaná kúpeľňa je súčasťou kabíny, so zloženou práčovňou a otočnou toaletnou jednotkou. S dvoma uloženými preč je tu dostatok priestoru na sprchu, ako aj jednoduchý kachle s tromi horákmi tvorí kuchyňu.
6

Popri module Camper triedy X bude predstavený druhý nápad na kemping triedy X, ktorý založil Vanessa MobilCamping.
Je to ťažká služba, úplne vybavená kuchyňa. Vyťahovací modul obsahuje celkové varenie, ako aj umývacie zariadenia, vrátane umývadla, studeného boxu, zásuviek pre príbory, ako aj na riad, okrem toho dôležitého horáka. Váži pri stavom 250 kg a je zabezpečený pokrytím ton ovplyvnených jachtom.
Zasiahne vás X-trieda ako užitočný kempingový nástroj? Povedzte nám svoje myšlienky v komentároch nižšie!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *