Menu Close

Hot Audi SQ7 SPIED

minulý týždeň sme vám priniesli potvrdenie, že Audi vykresľuje model SQ7 poháňaný horúcou naftou, ako aj teraz máme úplne prvé obrázky tohto extrémne autá a testovania nákladných automobilov. Vedúci technického vývoja Audi, Dr. Ulrich Hackenberg, nám povedal o našej poslednej indikácii mimo pohonu nového Q7, že SQ7 predstaví budúci rok dlhoročný čas poháňaný motorom V8 s elektrickými turbodúchadlami „E-Boost“.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Audi nebola taká zrejmá, že do tohto prototypu pridá žiadny typ odznaku „S“, avšak aj darčeky sú tu. Predné hmlové svetlá sú držiakované dvoma chrómovými čepeľami, a nie ľahkými čiernymi plastickými plastickými plastickými plastmi, ako aj na spoločnom modeli, ako aj prednej, ako aj zadnej bezpečnosti podvozku, je holý kov, nie zafarbený telom. Na zadnej strane štyri veľké výfukové potrubia vymeňte dvojité potrubia na šesťvalcovom modeli na základnej úrovni. Prvýkrát predstavený na koncepcii RS5 TDI-E v roku 2014, inovácia „E-Boost“ Audi je vyvinutá, aby sa zbavila turbo oneskorenia pre ostrú škrtiacu reakciu britva-dokonca aj v nafte. Koncepcia je, že elektrický motor sa otočí turbo skôr, ako sa objavia horúce výfukové plyny, ako aj prevzatie úlohy stlačenia vzduchu do valcov. Systém funguje až okolo 3 000 ot./min. Predtým, ako už nie je potrebný a úplne obídený.

Pokiaľ ide o motor, Audi’s Lons, ako aj vyhodnotený 4,2-litrový systém TDI, ktorý je už namontovaný na Porsche Cayenne Diesel S je zjavným kandidátom na SQ7, avšak jeden inžinier naznačil, že sa môže objaviť s iným, potenciálne 4,0-litrovým, kapacita. Predpokladá sa, že tento presne ten istý systém sa použije, aj keď v inej špecifikácii melódie, v Bentley Bentayga, s ktorou nový Q7 zdieľa svoju platformu MLB-EVO. Výkon, ako aj moment v myšlienke RS5 TDI-E bol 380 koní, ako aj 750 nm od 3,0-litrového šesťvalcového motora, takže očakávajte, že SQ7 to prekoná s viac ako 400 koní a podstatne oveľa väčšieho krútiaceho momentu. Premýšľanie o súčasnom najrýchlejšom Q7-dizajn 268bhp 3.0 TDI-pokrýva 0-62 mph za 6,5 ​​sekundy, je možné približne 5,5 sekundy pre SQ7. Je to najbližší súper bude Triple-Turbo 376 koní BMW X5 M50D. Podľa Hackenberga, ďalšie variácie Q7, ktoré sa uvažujú, by mali byť primerané dopyt klienta – zahŕňajú oveľa viac terénnej verzie zaujatosti. “Je možné mať túto platformu s redukčnou prevodovkou, VW Touareg ju bude mať, v súčasnosti však nie je dopyt,” uviedol Hackenberg. “Ale ak existuje situácia spoločnosti, mohli by sme sa vždy trochu utekať.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *