Menu Close

Jaguar Land Rover a BMW spolupracujú na elektrických automobiloch

Jaguar Land Rover a BMW, aby spolupracovali na vývoji elektrických automobilových hnacích jednotiek pre ďalšiu generáciu EV, objavila sa.
Spoločnosti za elektrickými automobilmi i -Pace a i3 sa rozhodli spojiť sily pri vývoji nových jednotiek elektrických hnacích jednotiek (EDU) – v skutočnosti všetko, čo berie elektrickú energiu z batérií a dostane ju na kolesá na ceste. Výsledkom je, že budúce výrobky týchto dvoch súperov budú mať pravdepodobne rovnaký základný dizajn elektromotorov.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Najlepšie elektrické automobily v predaji najlepšie teraz
Nick Rogers, inžiniersky riaditeľ Jaguar Land Rover, uviedol: „Prechod na ACE [autonómne, prepojené, elektrické, zdieľané] predstavuje najväčší technologický posun v automobilovom priemysle v generácii. Tempo zmien a záujmu spotrebiteľov o elektrifikované automobily zhromažďuje skutočnú dynamiku a je nevyhnutné, aby sme pracovali v priemysle na rozvoji technológií potrebných na poskytnutie tejto vzrušujúcej budúcnosti.
„Dokázali sme, že dokážeme vybudovať elektrické automobily na svetovej úrovni, ale teraz potrebujeme škálovať technológiu na podporu ďalšej generácie výrobkov Jaguar a Land Rover. Z diskusie s BMW Group bolo jasné, že požiadavky oboch spoločností na EDU novej generácie na podporu tohto prechodu sa výrazne prekrývajú, čo spôsobuje vzájomne užitočnú spoluprácu. “

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *