Menu Close

Budúce budúce športové vozidlá a nákladné vozidlá BMW i8 exponované výskumným štúdiom vodíkových palivových článkov a nákladných automobilov

BMW I8, ktoré sú samy osebe futuristické, tento výrazný prototyp však veci o krok ďalej o krok ďalej. Počas ukážky inovácií firma preukázala toto výskumné vozidlo na výskum vodíkových palivových buniek založených na I8, ktoré predstavuje techniku ​​pohonnej jednotky, ktorú uvádza, že v nasledujúcom desaťročí vyrazí na cestu.
Použitie telesného tela i8 a budovy uhlíkových vlákien ako základne, nemenovaný prototyp vyhodí existujúci zadný 1,5-litrový trojvalcový benzínový benzínový motor v mieste zásobníka vodíkových palivových článkov. Je to zjavne rovnaká hnacia sústava, ktorú sme odobrali v 5-sérii GT FCEV, ktorá generuje 242bhp. Vodík je držaný v kryogénnej skladovacej nádrži, kde batérie elektrického motora zvyčajne sedia.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Prototyp tiež obsahuje značne upravenú karosériu, ako aj zreteľnú zadnú časť, ktorá po komplexnom testovaní veterného tunela pridáva výlučne pre aerodynamické funkcie. Nerozumie sa, či tento štýl bude inšpirovať i8 budúcnosti, avšak niet pochýb o aerodynamickej efektívnosti v budúcom štýle BMW bude hrať významnú funkciu.
• Najlepšie hybridné vozidlá na nákup teraz
8

Nezvyčajne bol dvojdverový prototyp vyvinutý už v roku 2012, bol však skrytý pred zvedavými očami a využíval iba najlepšie trikové miesta. Dĺžka svojej existencie show presne do toho, ako ďaleko prišla inovácia BMW palivových článkov, čo je zrejmé v nedávnom potvrdení, že spoločnosť BMW začne do roku 2020 rozsiahla výroba vodíkových automobilov a nákladných automobilov. Model i3, rovnako ako i8, bude najpravdepodobnejšou štartovacoupadom pre akýkoľvek typ modelu palivových buniek.
Výrobný cyklus I3 s elektrickým a rozsahom, ktorý predlžuje, znamená, že dizajn novej generácie bude usporiadaný okolo tohto času, takže nie je mimo obáv, že to bude úplne prvé s vodíkovým hnacím ústrojenstvom. Ponúka sa však v nasledujúcich rokoch môže tiež vidieť výrobný vodík i8.
BMW má inžiniersku alianciu s Toyota, a preto sa zásobník vodíkových palivových článkov demonštroval v automobilu Reseach, ako aj v 5 sériách GT FCEV, sa tiež ukázalo, že nový Toyota Mirai, ktorý sám vyhlásil za prvú komerčne komerčne ponúknutú automobilovú automobilovú auto na svete .
Prečítajte si naše hodnotenie prototypu Active Tourer Edrive série BMW 2 …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *