Menu Close

Nový 180bhp Honda HR-V Sport: UK Ceny odhalené

Honda odhalila, že nový HR-V Sport pristane vo Veľkej Británii predajcov Honda od apríla s počiatočnou cenou 27 595 GBP.
Nový, mierne horúci kompaktný crossover pristane ako vlajkové vydanie Honda’s Seat Arona protivníka. Získava viac energie, športového vzhľadu a na vysokej úrovni vybavenia ako štandard a je k dispozícii aj s prevodovkou CVT, cenou od 28 245 GBP.
Reklama – článok pokračuje nižšie

• Najlepšie malé SUV v predaji 2018/19
Športový model je vybavený preplňovaným 1,5-litrovým štvorvalcovým benzínovým motorom VTEC, ktorý produkuje krútiaci moment 180 koní a 240 Nm krútiaceho momentu. Je to rovnaký motor, ktorý je k dispozícii v Civic a odosiela na predné kolesá šesťstupňovú manuálnu prevodovku šesťstupňovú prevodovku.
Honda tvrdí, že HR-V Sport je schopný 0-62 mph za 7,8 sekundy, pričom najvyššia rýchlosť sa stúpa rýchlosťou 134 mph. Hranica paliva bola zaznamenaná v rámci WLTP, pričom Honda tvrdí 47,9 MPG s 135 g/km CO2 pre šesťstupňový manuálny model Stnadard. Automatický CVT HR-V Sport sa vráti 47,1 MPG, s 137 g/km.
HR-V Sport tiež dostáva určité revízie zavesenia, vrátane nových predných a zadných tlmičov, ktoré sú na mieru pre športový model. Honda hovorí, že nové mechaniky udržiavajú lichotivé HR-V rohy, zvyšujú stabilitu a zlepšujú aj kvalitu jazdy.
Nastavenie riadenia je tiež jedinečné, pretože elektrický posilňovač HR-V Sport bol vylepšený, aby poskytoval stabilnejšie a plynulejšie reakcie.
Dizajn múdry HR-V Sport vyniká z bežného modelu s vysokohorským čiernym chrómovým čalúnením a čiernymi plástovými mriežkami.
Športový model má tiež štandardné čiapky zrkadla čiernych dverí, duálne výfukové plyny, LED svetlomety a 18-palcové zliatinové kolesá. V kabíne sa objavujú nové sedadlá vodiča a predného spolujazdca, zatiaľ čo čalúnenie je dokončené v kombinácii čiernej a tmavočervenej.
Prečítajte si všetko o nedávnom facelift Honda HR-V …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *