Menu Close

Nový 2021 Mini John Cooper Works Facelift predstavený

Horúci na pätách revidovaného Mini Hatch prichádza toto: Facelifted Mini John Cooper Works.
Výkonná verzia najnovšieho prielezu na dosah najnovšieho poklopov dostáva niekoľko vylepšení stylingu a niekoľko ďalších voliteľných doplnkov. Rovnako ako staré auto, bude k dispozícii ako kabriolet alebo hatchback, hoci ceny sa ešte musia potvrdiť.

Nový Mini JCW Electric Hot Hatch splatný v roku 2021

Mini John Cooper Works dostane novú prednú zásteru s väčšou mriežkou chladiča a širšími prívodmi; Plus omnoho agresívnejší zadný difúzor s výfukovými výfukami s dvojitým hrotom a čerstvou bočnou sukňou. Konvertibilní kupujúci môžu tiež špecifikovať nový a exkluzívny povrchový povrch žltej farby Zesty.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Revízie Mini JCW sú však viac ako len kozmetické. Inžinieri značky tiež vrátili voliteľné adaptívne tlmiče vozidla, čo umožnilo 10 % tuhšie nastavenie ako predtým, čo spoločnosť tvrdí, že zlepšila schopnosť hatchback.
Vo vnútri získa nový JCW prepracovaný informačný systém 8,8 palca, ktorý má celý rad nových aplikácií pre navigáciu, zvukové programovanie a funkcie vozidla. Systém má tiež dve nové farebné schémy s názvom Lounge and Sport. Prvý z nich rozsvieti widgety obrazovky modrou farbou, zatiaľ čo druhý používa kombináciu červenej a antracitu.
15

Horúci hatchback tiež získa nový pár športových sedadiel s integrovanými opierkami hlavy, nový multifunkčný športový volant, pedále z nehrdzavejúcej ocele, antracitový headliner a vyhradený prevodový prevod.
Kupujúci si teraz môžu vybrať z niekoľkých ďalších voliteľných doplnkov, ako je vyhrievaný volant, varovanie odchodu z jazdného pruhu a zastávka a choďte do funkcie aktívneho tempomatu vozidla.
Mini ponúka aj voliteľný balík John Cooper Works, ktorý dodáva širokú škálu doplnkov, ako sú klavírne čierne lemovanie, čalúnenie na čiernu kožu a vylepšenú farbu. Balík má tiež adaptívne tlmiče a 18-palcové zliatinové kolesá.
15

Hardtop Mini JCW a kabriolet sú vybavené rovnakým preplňovaným 2,0-litrovým štvorvalcovým benzínovým motorom ako staré modely. Má rovnaký výstup 228 koní a krútiaci moment 320 Nm, ktorý sa štandardne odosiela na predné kolesá prostredníctvom šesťstupňovej manuálnej prevodovky. Ako voliteľná extra je však k dispozícii osemstupňová automatika.

Údaje o výkonnosti sa nezmenili oproti starému autu. Hardtop pôjde od 0 do 62 mph za 6,3 sekundy s manuálnou prevodovkou, zatiaľ čo kabriolet trvá 6,6 sekundy, kým dokončí rovnaký sprint kvôli pridanej hmotnosti. Automatická prevodovka sa týka týchto časov späť na 6,1 sekundy a 6,5 ​​sekundy.
Teraz si prečítajte všetky najnovšie správy o nadchádzajúcej náhradách za Mini Hatch…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *