Menu Close

Majitelia spoločnosti Volvo EV, aby získali lacnejšie miery verejných poplatkov

, majitelia čistého elektrického Volvosu čoskoro získajú prístup k lacnejším mieram verejného nabíjania zo staníc ionity, v rámci spolupráce so spoločnosťou Plugsurfing aplikácie Charing Point Locator.
Volvo Ev Chauffeurs, ktorí sa zaregistrujú v systéme, zaplatia iba 0,30 GBP/kWh v spoločnosti Ionity Chargers v porovnaní s typickou sadzbou 0,69 GBP/kWh. Zľava bude spustiť 1. júla a bude sa automaticky uplatniť na všetky nové elektrické Volvos zakúpené po tomto dátume.

Nové nabíjanie Volvo C40 Volvo C40: Odhalené ceny a plány predplatného

Súčasní zákazníci Volvo sa môžu tiež zaregistrovať do schémy stiahnutím aplikácie, hoci noví aj existujúci šoféri budú môcť využiť zľavu iba 12 mesiacov po zaregistrovaní.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Táto schéma sa rozšíri aj na zvyšok Európy, čo naznačuje, že Volvo Chuffeurs môžu využívať výhody odpočtov nabíjania v zahraničí. Chauffeurs budú mať prístup k oveľa viac ako 340 nabíjacím staniciam v 24 krajinách s podobne zľavnenou sadzbou 0,35 EUR/kWh.
Oliver Loedel, vedúci spoločnosti Volvo Electifiction Ekosystém ARM, povedal: „Sme nadšení, že môžeme našim zákazníkom ponúknuť jednu z najkonkurencieschopnejších cien za účtovanie ionity, jednej z najväčších európskych verejných sietí rýchlo sa nabíjania.
„Táto spolupráca je prvým krokom v našej globálnej ambícii pomôcť našim zákazníkom nabíjania automobilov rýchlo cestovať za oveľa nižšie náklady na nabíjanie, kdekoľvek sú.“
Aby sa ešte viac zefektívnil proces nabíjania, spoločnosť Volvo čoskoro spustí aktualizovanú verziu svojej aplikácie pre smartfóny vrátane novej platobnej funkcie, plánovača diaľkového nabíjania a lokalizátora nabíjacej stanice.
Budete mať úžitok z preferenčných ceny verejného účtovania spoločnosti Volvo? Dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *